KIBRIS TOWN HOUSES

İlan Kodu KD1
Fiyatı £79.000
Koçan EŞDEĞER KOÇANLI
Oda 1+1- 2+1- 3+1
Alanı 117m2
Konum

Öne Çıkan Özellikleri

  • Ana Yatak Odasında Banyo
  • Bahçeli
  • Çift Cam
  • Depo Odası
  • Havuz (Ortak)
  • Klima - Tüm Evde
  • Klima - Yatak Odalarında
  • Park Yeri
  • Şehir Merkezine Yürüyüş Mesafesinde

Eski Kıbrıs kapılarının zarafeti, bu modern projenin göz bebeği. Town Houses her yönüyle çok renkli.

TAŞINMAYA HAZIR !


 

Town Houses’ın iki yatak odalısı, zemin katlarında müstakil bahçeye de sahip. Birinci katlarda ise eşsiz dağ ve deniz manzarasıyla vazgeçilmez olmaya aday.

Çiçeklerle dolu avlusu, Concept’in en göz alıcı yanlarından. Hem de geleneksel komşuluk ilişkilerinin modern bir şekilde çiçeklenmesi için en ideal ortamlardan. Avludan dışarı çıkarken sizi karşılayan Cemileleriyle, gün doğumundan gün batımına eşsiz manzarasıyla,

Concept, sizi bekliyor.

 

 

**Türkiye İŞ BANKASI ile yapılan konut kredisi protokölü ile 

20 yıl’ kadar vade imkanı !

 

 

PROJE ANA CADDEYE 2 DAKİKA,PLAJA 3DK YÜRÜME MESAFESİNDE,GİRNE ŞEHİR MERKEZİNE ARAÇLA 10 DK MESAFEDE YER ALMAKTADIR.

 

TOPLU TAŞIMA DURAKLARI PROJE ALANINDA KISA YÜRÜYÜŞ MESAFESİNDEDİR.BUNUN YNINDA ÖZEL OKUL OTOBÜS SERVİSLERİ KONUTLARIN KAPISINDAN SERVİS İMKANI SAĞLAMAKTADIR.

 

PROJE,ECZANE,BENZİN İSTASYONU,DEVLET VE ÖZEL OKULLARI,SPOR SALONLARI,HOTEL VE RESTAURANTLAR,PLAJLAR GİBİ TÜM İHTİYAÇLARINIZA YAKINLIK MESAFESİNDE BULUNMAKTADIR.

 

 

 

PROJE 32 BLOKTA,5 FARKLI TİPTE 151 KONUTTAN OLUŞMAKTADIR

 

100% ENGELSİZ,HEM ÇEVRE HEMDE DOĞA DOSTU BİR PROJEDİR.

 

KIBRIS'TA İLK KEZ ULUSLARARASI BREEAM SERTİFİKALI SÜRDÜRÜLEBİLİR PROJESİ OLACAKTIR.

 

7/24 SİTE GİRİŞ ÇIKIŞ NOKTASINDA GÜVENLİK GÖREVLİSİ OLACAKTIR.

 

ANA GİRİŞ KAPISINDA CCTV SİSTEMİ BULUNACAKTIR.

 

150 TONLUK ANA SU DEPOSU İLE KARTLI SU SAYAÇ SİSTEMİ OLACAKTIR.

 

ELEKTRİK KESİNTİLERİNDE ORTAK ALANLARIN AYDINLATILMASI VE SU MOTORLARINININ ÇALIŞMASI İÇİN JENERATÖR BULUNACAKTIR.

 

ZENGİN PEYZAJ DİZAYNI VE SÜS HAVUZLARI MEVCUT OLACAKTIR.

 

YETİŞKİN VE ÇOCUK YÜZME HAVUZLARI BULUNACAKTIR.

 

ÇOCUK OYUN PARKLARI,YÜRÜYÜŞ YOLLARI,JAKUZİ GİBİ TÜM İHTİYAÇLARINIZ MEVCUTTUR.

 

Kıbrıs’ın ilk milli parkı’nın hemen doğusunda

 

Güvenlik kamerası

 

Arıtma sistemi ile ortak alanların sulanması sağlanacaktır

 

Profesyonel site yönetimi

 

 

 

COMPACT 1+1

Açık mutfak ve salonunun yanı sıra sessiz konumuyla Compact; genç çiftler ve yalnız yaşamı seçenler için bire bir.

Kıbrıs Town Houses’ın bir yatak odalısı, işlevsel tasarımıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Ayrıca sitenin en sessiz noktasındaki konumuyla hayallerinizi bir adım öteye taşıyacak.

Zemin kat Compact’larda ise minik bir sürpriz var: Kendilerine ait bahçe alanları.
 

CONCEPT 2+1

Kıbrıs Town Houses’ın iki yatak odalısı, zemin katlarında müstakil bahçeye de sahip. Birinci katlarda ise eşsiz dağ ve deniz manzarasıyla vazgeçilmez olmaya aday.

Çiçeklerle dolu avlusu, Concept’in en göz alıcı yanlarından. Hem de geleneksel komşuluk ilişkilerinin modern bir şekilde çiçeklenmesi için en ideal ortamlardan. Avludan dışarı çıkarken sizi karşılayan Cemileleriyle, gün doğumundan gün batımına eşsiz manzarasıyla,

Concept, sizi bekliyor.


SOLO - 3+1 bungalow

Solo, Kıbrıs Town Houses’ın en kendine has havası olanı. Açık plan oturma odasıyla mutfağı, üç yatak odalı olmasının yanı sıra en süit ebeveyn yatak odası seçeneğiyle aileler için bire bir.

Solo’nun bir başka harika yanı: Terası. Bahçenin yeşilliğinden, terasın muhteşem deniz ve dağ manzarasına çıkmak ve bu iki muhteşem keyfi dakikalar içerisinde yaşayabilmek...

 

TAILOR MADE -- 3+1 dublek villa

Dublex Tailor Made’de yaşarken, her mevsimin tadı başka. Kışın şöminede kestanenin, yazın havuza yakın müstakil bahçenin tadını çıkarmak...

Yasemin ağaçlarının kokularını izleyerek, muhteşem kapısından içeri girdiğiniz evinizin, tüm ihtiyaçlarınıza özel tasarlandığını bilmek...

Vadinin yamacında eşsiz bir deniz manzarası eşliğinde günü yaşamak. Kıbrıs Town Houses’ Tailor Made, rüyalarınızı gerçeğe taşımanız için var.

 

BREEAM

BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method), 1990 yılında İngiltere’de geliştirilen ve dünyanın ilk yeşil bina sertifikasyon sistemidir.

Sertifikasyon sisteminin amacı bir binanın çevreye ve insan sağlığına olan etkilerini minimuma indirmektir. BREEAM, sertifika sürecinde, binanın performansına dayalı tasarım, inşaat, tedarik ve operasyon süreçlerini değerlendirir. Değerlendirmeler, bağımsız ve lisanslı değerlendiriciler tarafından gerçekleştirilir ve ‘Geçer’, ‘İyi’, ‘Çok İyi’, ‘Mükemmel’ ve ‘Olağanüstü’ seviyelerinde derecelendirilir. Kıbrıs Developments olarak, %58.11 başarı ile BREEAM Very Good sertifikasını almayı hedefliyoruz.

Bu kapsamlı süreç, Kıbrıs Town Houses için tasarım aşamasından başlayarak, inşaat aşamasının son dönemine kadar devam edecek. Birçok farklı kriterin yer aldığı projede, yaklaşık olarak %20 enerji verimliliği ve %35 su verimliliği hedefliyoruz. Ayrıca projenin inşaat aşamasında da sürdürülebilir bir şantiye politikası izlenerek çevreye olan zararın miminuma indirilmesini planlıyoruz.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 -----------------------------------------------------------------------------English : 


The grace of old Cypriot doors is at the heart of this modern project. Kıbrıs Town Houses is stirring in every aspect.

COMPACT -- 1 bed

 

With an open kitchen and a lounge, Compact is the best choice for young couples and individuals. Its functional design with one bedroom will meet all the needs of a modern life.

Being the quietest one of the houses, Compact will become your new world of dreams.

There is a little surprise of the ground floor Compact models: their very own gardens!


CONCEPT -- 2 bed

Welcome to your new life concept: Concept with two bedrooms, a private garden and excellent combination of mountain and sea view.

Not the forget the special one, the ideal setting for the flowering of traditional neighborhood relations in a modern way: ‘The patio full of wonderful flowers’ It is also where you can celebrate the beauty of Kıbrıs’ Cemiles, as they lead you to your garden through the patio...

From sunrise to sunset.

 

 

SOLO -- 3bed bungalow

The most unique and big family friendly one of the Kıbrıs Town Houses: Solo has three bedrooms and an open plan living room. An en-suite parent bedroom option is a great advantage for the whole family.

Another great thing about Solo is its terrace. You’ll be delighted to see how the sea and mountain change each day, and happy to be at the best spot to experience this.

 

TAILOR MADE -- 3bed villa

Each season has its own tastes. While living in Dublex Tailor Made, you’ll understand what we mean.

To roast chestnuts in the fireplace in winter or to enjoy your private garden by poolside in summer? Or follow the sweet smells of the jasmine trees, knowing that all your needs have been specially designed for you in your home. Just like your lovely traditional Cyprus door.

Or just watch the valley meeting with the sea, forming a natural piece of art every other day. Kıbrıs Town Houses’ Tailor Made brings your dreams to life.
BREEAM

BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) was developed in England in 1990 and is the the world’s foremost environmental assessment method and rating system for buildings.

The focus on sustainable value and efficiency makes BREEAM certified developments attractive property investments and generates sustainable environments that enhance the well-being of the people who live and work in them.

Whole BREEAM certification process evaluates design, construction, procurement and operation processes based on the building’s performance. Evaluations are conducted by independent, licensed assessors and rated at ‘Pass’, ‘Good’, ‘Very Good’, ‘Excellent’ and ‘Outstanding’.

we aim to receive the BREEAM Very Good certificate with 58.11% success. This comprehensive process will continue until the end of the construction phase, starting with the design phase for Kıbrıs Town Houses.

In the project where many different criteria are involved, we aim at approximately 20% energy efficiency and 35% water efficiency. We also plan to reduce the damage to the environment by following a sustainable building site policy during the construction phase of the project.

 

Konum--%>