Kariyer
H&B Estates'in seçkin personellerinden biri olmak, insana, insanın başarabileceklerinin sınırsızlığına inanmaktır. Çalışanlarımız en değerli kaynağımız, onların kalitesi ürün ve hizmet kalitemizin en büyük güvencesidir.
Onları seçerken gösterdiğimiz özeni gelişim programlarında da sürdürürüz. Bu programlar çalışanlarımızın takım anlayışı içinde eşgüdümlü hareket edebilme, öneriler geliştirme ve gerçekçi karar verebilme becerilerini geliştirir, yaratıcılıklarını harekete geçirir, memnuniyetlerini ve verimliliklerini yükseltir. "Doğru kişilerin doğru pozisyonlarda çalıştığı bir şirket" felsefesi ile grubumuzun ihtiyaçlarına en uygun adayların belirlenmesi için titizlikle çalışılmaktadır.

Çalışanlarımıza yeteneklerini ve potansiyellerini gösterme fırsatı sunarız. Ayrıca onların sürekli gelişimine yardımcı ve destek olup motivasyonlarını yüksek tutmalarına da yardımcı oluruz.

Firma olarak çalışanlarımıza iş ve özel hayatları arasındaki dengeyi kurarak müşterilerine güvenilir ve istikrarlı bir şekilde hizmet verme konusunda bilinçlendirip , dürüstlüklerini kullanarak hedeflerini hep yüksek tutmayı öğretiriz.

Aramıza her yeni katılan arkadaşımızı firmamızın özellikleri konusunda bilinçlendirip bize kolaylıkla uyum sağlamasına yardımcı oluruz. Danışmanların verimliliğini garanti altına alan bu sistemler sizi her zaman rekabette bir adım öne çıkartacak çok önemli avantajlardır.

H&B Estates ailesi olarak bize katılan her arkadaşımızı öncelikle ailemizin bir parçası olduğu hakkında bilinçlendirip kendi içindeki potansiyeli ortaya çıkarmasına yardımcı oluruz. Biz çalışanlarımızın önünde değil , arkasında duran bir firmayız.

İş başvurusu yapmak ve iş ilanlarını görmek için site üzerinde özgeçmişinizi oluşturmanız yeterli. Sisteme kaydolan özgeçmişiniz personel ihtiyacı durumunda gerçekleştirilecek olan veri tabanı araştırmasında titizlikle incelenecektir.

All Rights Reserved © 2014 - H&B Estates
  • Reload
  • Should be Empty:
H&B Estates, Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği üyesidir. Resmi niteliği olmayan emlakçılara güvenmeyiniz.
ERA HB, Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği üyesidir. Resmi niteliği olmayan emlakçılara güvenmeyiniz.
+90 392 815 7810