Kalite Politikası
Ülkemize ve halkımıza kalıcı hizmetler vermek amacıyla, faaliyet gösterdiğimiz gayrimenkul yatırım ortaklığı sektöründe öncü, özgün ve kaliteyi hizmetlerimizin, kurum kültürümüzün vazgeçilmez öğesi olarak kabul ederek;

Gerçekleştirdiğimiz her hizmette iş gücü, para, zaman ve malzeme dahil tüm kaynakların, kurum hedefleri doğrultusunda etkin ve verimli şekilde kullanılmasını sağlamak, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek uygulamak, modern yerleşim alanları oluşturmaya yönelik, şehir planlaması ve estetik unsurların ön planda olduğu çevreci yaklaşımı benimsemek, sektöründe güvenilir, saygın, iç ve dış müşteri odaklı perspektifle, müşteri beklentilerinin üstünde faaliyetlerimizi gerçekleştirmek, hizmetlerimizin ve kalite yönetim sistemimizin sürekli gelişmesinin temeli olan personelimizin kişisel ve mesleki gelişimlerinin sürekliliğini sağlamak olarak benimsenmiştir.

Firma olarak çalışanlarımızla birlikte öncelikle dürüst , güvenilir ve adil bir şekilde hizmet vererek  müşterilerimize kaliteli ve sıcak bir ortamda sunum yapmak , onların gayrimenkulle ile ilgili ihtiyaç ve talepleri söz konusu olduğunda tekrar bizi seçmelerini sağlamak en önemli amacımızdır.

Bizim müşteriden anlayışımız; müşterimizi sadece gelir kaynağımız olarak değil onlara kaliteli hizmet sunarak kendilerini aile ortamında hissetmelerini sağlamaktır. H&B Estates, Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği üyesidir. Resmi niteliği olmayan emlakçılara güvenmeyiniz.

Lütfen kalite politikamızın düzenli yükseltilmesi amacıyla dilek ve önerilerinizi bizimle paylaşınız.


All Rights Reserved © 2014 - H&B Estates
  • Reload
  • Should be Empty:
Öneri ve şikayetleriniz için bize yazın.
H&B Estates, Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği üyesidir. Resmi niteliği olmayan emlakçılara güvenmeyiniz.
ERA HB, Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği üyesidir. Resmi niteliği olmayan emlakçılara güvenmeyiniz.
+90 392 815 7810